Hakkımızda Genel Bilgi

Gevezesohbet.Org Geveze chat arkadaşlık portalına bağlı hizmet veren en seviyeli chat odalarıdır. 2022 - 2023 Yılında yayına başlamış olan gevezesohbet.org Geveze mobil sohbetsitemiz, ücret ve üyelik istemeden tamamen bedava mobil sohbet sitesidir. Sitemiz şahsi bir site olup, kar amacı gütmeden herkesin eşit şartlarda fayda sağlaması için hizmet vermektedir.

Uzun yıllar internette var olan sohbet sitemize katılım her geçen gün artmaktadır. Chat siteleri ile bu yükselme devamlı büyümeyi sağladığı için daha seviyeli ve kaliteli chat ortamlarını sağlamaktadır. İnternet ortamında sizde keyifli vakit geçirmenin en ücretsiz halini yaşayacaksınız. Giriş yaptığınız an itibari ile yeni arkadaşlıklar kazanabilmenin yanı sıra boş vakitlerinizi kaliteli bir şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Sohbet ederken canlı radyo desteği ve güzel oyunlar ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Gevezesohbeti.Org kuruluş gayesi geçmişe duyulan özlem ve eski sohbet chat odalarının tekrar hatırlatılması, yıllar once buralarda tanışmış olan kullanıcıları Gevezesohbet.Org çatısı altında biraraya getirmektir. Sohbet sitemiz geçmişi bugünde arayan kullanıcıları eski günlerini yadetmeleri için o günlere ait makaleler yayınkayarak buluşturuyor. Ücretsiz ve üyeliksiz sohbet hizmeti vererek hem ziyaretçilerine güven hemde devamlılık sağlıyor. Sitemiz devamlı güncel tutularak daha kolay erişim sağlanmaktadır.

Tamamen eski chat ve sohbet kullanıcılardan oluşmuş yönetim kadrosu ile eskiyi arattırmayacak bir platform kurma hedefindeyiz. Sunucumuz tamamen seviyeli bir ortam üzerine kurulmuştur. Bunu başarmak için tüm yenilikleri sitemize uyarlayıp güvenli, kaliteli, hızlı erişim ve kolay baglantı unsurlarını gözardı etmiyoruz. Hedeflerimizden şaşmadan yol almaya ve hergün dahada büyüyerek ilerlemeye devam edeceğiz. Günümüz üst düzey mobil uygulamalar ile heryerden sorunsuz ve kesintisiz hizmet sağlayıp kullanıcılarımızın huzurlu bir ortamda keyifli sohbetler etmeleri ilk öncelikli hedefimizdir. Gevezesohbet.Org ile Türkiye'nin en büyük ve en kaliteli sohbet sitesi olma projemizde sizlerde olmak isterseniz katkılarınızı bekliyoruz. Bu ancak sizler ile mümkündür